Previous slide
Next slide

ÖN BİLGİ
KAYIT FORMU

Formu doldurduğunuzda eğitim danışmanlarımız en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaklar.

KURS GÜNLERİMİZ VE SAATLERİMİZ

AİLE BİRLEŞİMİ -İŞÇİLER-FIRSAT KARTIN'DA A1 ALMANCA SERTİFİKASIN'DA %100 GARANTİ VERMEKTEYİZ !

HAFTA İÇİ SABAH SINIFI
(%100 GARANTİ )

SINAV SORU VE CEVAPLARI İLE %100 GARANTİ

Banka Havalesi / EFT – Nakit Ödeme

10.000 TL

HAFTA İÇİ AKŞAM SINIFI
(%100 GARANTİ )

SINAV SORU VE CEVAPLARI İLE %100 GARANTİ

Banka Havalesi / EFT – Nakit Ödeme

10.000 TL

HAFTA SONU ONLİNE
(%100 GARANTİ )

SINAV SORU VE CEVAPLARI İLE %100 GARANTİ

Banka Havalesi / EFT – Nakit Ödeme

6.000 TL

0
MEZUN ÖĞRENCİ
0
ÖĞRENCİ YORUMLARI
0
GOETHE A1 SERTİFİKASI
0
YILLIK TECRÜBE

Kampüs Dil Eğitim Merkezi A1 Almanca Aile Birleşimi Kursumuz, 2000 yılından beri eğitim sektöründe hizmet veren öğretmenler tarafından , bilgi ve tecrübelerini siz değerli kursiyerleri ile paylaşmak adına kurulmuş, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi bir Dil ve Kültür merkezidir. İstanbul’un Kadıköy ilçesinde tek şube olarak kurulan dil okulumuz, kısa süre içerisinde kariyer edinmiş ve güven sağlamıştır. Hem bireysel hem de kurumsal Almanca eğitim hizmetleri vermektedir.

Kurumumuzda hedef kitlemiz Almanya’ya gidecek vatandaşlarımıza A1 Almanca Aile Birleşimi Kursu vererek istenen A1 Almanca Sertifikalarını almalarını sağlamaktır. Almanca Kursumuzda İnteraktif eğitim modeli kullanarak öğrencilerimizin Almanca’yı görsel ve işitsel bir şekilde öğrenmelerini olanak sunmaktayız. Almanca Kursu vermekle kalmayıp danışmanlık işlemlerinizi de biz ücretsiz yapmaktayız. Almanya’ya Aile Birleşimi sebebiyle gidecek tüm vatandaşlarımıza Türkiye’nin En Hızlı ve En Garantili A1 Almanca Kursu’nu Kampüs Dil Eğitim Merkezi olarak sunmaktan gurur duyarız.

A1 Almanca Kursumuz da yukarıdaki tablolarda gördüğünüz gibi Hafta içi 5 Gün eğitim alıyorsunuz ve toplam 4 hafta sürüyor. Sabah grubumuzu tercih ederseniz 10:30-13:30 saatleri arasında, akşam grubumuzu tercih ederseniz 19:00-21:30 saatleri arasında ders alacaksınız. Bu 4 Haftanın sonunda sınava giriyorsunuz. Kampüs Dil Eğitim Merkezi A1 Almanca Aile Birleşimi Kursu olarak AİLE BİRLEŞİMİ SINAVDAN %100 GEÇİRME GARANTİSİ VERİYORUZ! Kendimize bu konuda çok güveniyoruz çünkü Öğretmenimizin tecrübesine ve bu güne kadar ki başarısına inanmaktayız. Tamamen sınava yönelik ders yapılmaktadır. Sınava giren öğrencilerimizin amacı da öncelikle sınav barajı olan 60 notunu geçmek olduğu için biz bu notu aldıracağımızın garantisini hocamızın tecrübesi sayesinde gönül rahatlığıyla verebiliyoruz. Sizin yapmanız gereken sadece bu dört haftalık sürede mümkün olduğunca ders çalışmak ve hocamızın verdiği ödevleri tam anlamıyla yapmaktır. Sizden öğrenci olarak tek beklentimiz budur. Hocamızın tecrübesi ve öğrencilerimizin sayesinde bu sınavda yüzde 100’e yakın bir başarı oranımız mevcuttur.

Sınav 4 aşamadan oluşmaktadır. Konuşma, Dinleme, Yazma ve Okuma Sizi sadece sınavdan geçirmekle kalmıyoruz danışmanlık işlemlerinizde veya aklınıza gelen her türlü soru için danışmanlığınızı da yapıyoruz. Yani kısacası öğrencimiz Almanya’ya gidene kadar yanında oluyoruz. Sizleri de Kampüs Dil Eğitim Merkezi Ailesinde görmek ümidiyle sevgi ve saygılarımızı iletiyoruz…